Brezilya Poposu (BBL)

 

Brezilya poposu ameliyatı, kalça bölgesinde daha fazla dolgunluk yaratmaya yardımcı olmak için yağ transferini içeren popüler bir estetik prosedürdür.

Brezilya Poposu, kalça protezi olmaksızın kalçaların boyutunu ve şeklini artıran özel bir yağ transfer prosedürüdür. Liposuction ile kalça, karın, bel veya uyluk bölgelerinden fazla yağ alınmakta ve daha sonra bu yağın bir kısmı kalçaya enjekte edilmekte.

Brezilya Kalçası (BBL)Estetiği Kimlere Yapılır?

Bir kişinin kalçasının şekli ve oranı büyük ölçüde genetik yapısı belirlemektedir. Hem iskelet yapınız hem de vücudunuzun yağ depolaması alt vücudun görünümünü etkilemektedir.

Sağlıklı bir diyet ve egzersiz, sağlıklı bir vücut ağırlığı elde etmek ve kasları sıkılaştırmak için işe yaramakta, ancak birçok hasta sağlıklı bir yaşam tarzına rağmen düz kalçalarından çok memnun değildir.

Brezilya Kalçası Pozitif Yönleri

Alt bedeninizin kıvrımlarını artırır. Kalçalarınıza dolgunluk katar. Kalçalarınızdaki, basenlerinizdeki veya karnınızdaki yağları azalamakta ve vücudu şekillendirir. Kıyafetlerin daha çekici şekilde vücuda oturmasına yardımcı olur. Düz kalçaları olanlarda, kalça projeksiyonu kazanarak daha genç, estetik açıdan daha güzel görünür. Üst ve alt vücudunuz arasındaki dengeyi yeniden oluşturmaya yardımcı olur.

Brezilya Poposu Fiyatları

Estetik ameliyat fiyatlarını ilan ederek reklam ve duyuru yapmak ülkemizde yasalara aykırıdır. Bizimle irtibata geçtiğinizde BBL ortalama fiyatlarını ve uygun ödeme koşulları tarafınıza bilgi olarak verilecektir. Tabi ki net fiyatları ancak sizi online olarak muayene ettiğimizde söyleyebiliriz. Estetik olan bu operasyonların hiçbirini ülkemizde özel sağlık sigortaları ve devlet güvenceleri karşılamamaktadır.

​​​​​​Ülkemizde sağlık turizmi başlığı altında estetik operasyonlar önem kazanmıştır. Her yıl binlerce hasta ülkemize estetik ameliyat olmak için gelmektedir. Uygun fiyat, kaliteli hizmet ve işinin ehli plastik cerrahlar sayesinde bu oran gittikçe artmaktadır. Estetik ameliyat söz konusu olduğunda ortalama fiyat belli olsa da her hastaya aynı işlem ve aynı ameliyat yapılamayacağından net fiyatları öğrenmek için muayene olmak şarttır. Ayrıca ameliyatın yapılacağı hastane, oda hizmeti, anestezi türü ve en önemlisi de kullanılacak malzemenin kalitesi de fiyatları etkileyen en önemli unsurlardandır.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

annelik-estetigi
Annelik Estetiği

Ülkemizde sağlık turizmi başlığı altında estetik operasyonlar önem kazanmıştır.…

Devamını Oku
meme-kucultme-ameliyatlari
Meme Küçültme Ameliyatları

Estetik meme küçültme, kadının dış görünüşünü iyileştirmek amacıyla yapılan estetik a…

Devamını Oku