Bacak Germe

Bacak germe ameliyatımız genel anestezi ile yapılmakta ve 1-3 saat arasında süren bir işlemdir.

Bacak Germe Nedir?

Bacak germe çeşitli nedenlerden dolayı bacağında sarkma yaşayan kişiler için yapılmaktadır. Hamilelik döneminden sonra, fazla kilo veren kişilerde, yaşı ileri olanlarda sarkma meydana gelmektedir. Bu durum hastanın özgüven sorunu yaşamasına ve yürürken zorlanmasına neden oluyor.

Hastanın konforu sarkmalar nedeniyle bozulacaktır. Bacak germe operasyonu sayesinde bu rahatsızlıktan kurtulmak mümkündür. Problemlerin giderilmesi için kullanılan tekniklerden bir tanesi lazer lipoliz yöntemidir.

Bacak Germe Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Sonrasında bacak sıkılaştırma sağlanabilmesi amacı ile bölgedeki fazlalık deri yukarıya doğru yani kasıklara doğru germe yapılır.

Bu işlemde iz kasık bölgesine oturduğu için belli olmaz. Çok fazla deri sarkması olan hastalarda bu tekniği uygulamak doğru olmaz genital bölgeyi dışa doğru çekerek geniş gözükmesine sebep olmakta.

Cilt fazlalığı çok olanlarda yüzden bacak iç yüzünde bacak uzun ekseni boyunca yapılan kesi ile işlem yapılır. Bu tekniğe de mutlaka liposuction ile başlayıp fazla yağ dokuları alınmalıdır.

Sonrasında cilt fazlalığı alınır. Burada iz bacak iç yüzünde kalır önden ve arkadan bakıldığı zaman iz belli olmaz.

Bacak Germe Fiyatları

Estetik ameliyat fiyatlarını ilan ederek reklam ve duyuru yapmak ülkemizde yasalara aykırıdır.

Bizimle irtibata geçtiğinizde bacak germe ortalama fiyatlarını ve uygun ödeme koşulları tarafınıza bilgi olarak verilecektir. Tabii ki net fiyatları ancak sizi muayene ettiğimizde ve yüz yüze görüştüğümüzde söyleyebiliriz.

Estetik olan bu operasyonların hiç birini ülkemizde özel sağlık sigortaları ve devlet güvenceleri karşılamamaktadır.

Ülkemizde sağlık turizmi başlığı altında estetik operasyonlar önem kazanmıştır. Her yıl binlerce hasta ülkemize estetik ameliyat olmak için gelmektedir. Uygun fiyat, kaliteli hizmet ve işinin ehli plastik cerrahlar sayesinde bu oran gittikçe artmaktadır. Estetik ameliyat söz konusu olduğunda ortalama fiyat belli olsa da her hastaya aynı işlem ve aynı ameliyat yapılamayacağından net fiyatları öğrenmek için muayene olmak şarttır. Ayrıca ameliyatın yapılacağı hastane, oda hizmeti, anestezi türü ve en önemlisi de kullanılacak malzemenin kalitesi de fiyatları etkileyen en önemli unsurlardandır.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

yuz-germe-ameliyatlari
Yüz Germe Ameliyatları

Yüz germe operasyonları estetik operasyonmuş gibi algılansa da aslında zaman zaman tı…

Devamını Oku
liposuction
Liposuction

Liposuction vücudun karın, uyluk, kalça ve yüz gibi belli bölgelerinde, Diyet ve diğe…

Devamını Oku
annelik-estetigi
Annelik Estetiği

Ülkemizde sağlık turizmi başlığı altında estetik operasyonlar önem kazanmıştır.…

Devamını Oku