Annelik Estetiği

Ülkemizde sağlık turizmi başlığı altında estetik operasyonlar önem kazanmıştır. Her yıl binlerce hasta ülkemize estetik ameliyat olmak için gelmektedir.

Uygun fiyat, kaliteli hizmet ve işinin ehli plastik cerrahlar sayesinde bu oran gittikçe artmaktadır. Estetik ameliyat söz konusu olduğunda ortalama fiyat belli olsa da her hastaya aynı işlem ve aynı ameliyat yapılamayacağından net fiyatları öğrenmek için muayene olmak şarttır.

Ayrıca ameliyatın yapılacağı hastane, oda hizmeti, anestezi türü ve en önemlisi de kullanılacak malzemenin kalitesi de fiyatları etkileyen en önemli unsurlardandır.

Annelik Estetiği Nedir?

Popüler inanışın aksine, “annelik estetiği”, diğer adı ile “mommy makeover” hastaları doğumdan yalnızca haftalar veya aylar sonra bebek öncesi haline geri döndüremez.

Bu ameliyatları hemen doğum sonrası yapmak güvenli olmaz. Hem hamileliğin hem de doğumun vücudunuzda çok büyük bir stres uyguladığını unutmamak gerek, bu nedenle kısa süre sonra ameliyat olmak tehlikeli olacaktır.

Tecrübeli plastik cerrahlarımız, bu ameliyatları yapmak için doğum sonrası en az 6 ay beklemektedir. Bu süre karın dokunuza bir karın germe ameliyatı geçirmeden önce tamamen iyileşme şansı verilecektir.

Annelik Estetiği Neleri İçerir?

Annelik estetiği ihtiyacınız varsa, doktorunuz size ve ihtiyaçlarınıza özel bir tedavi planlaması yapabiliriz. Herkese aynı annelik estetiği ameliyatları yapılmaz; bazı kadınlarda deformite daha sınırlı olup 1-2 operasyon yeterli olurken bazılarında daha fazla ameliyatlı ve ameliyatsız işlem gerektirebilir. Hangi annelik estetiği ameliyatlarına ihtiyacınız olduğunu belirlemek için bizimle irtibata geçiniz.

Annelik Estetiği Fiyatları

Estetik ameliyat fiyatlarını ilan ederek reklam ve duyuru yapmak ülkemizde yasalara aykırıdır. Bizimle irtibata geçtiğinizde annelik estetiği ortalama fiyatlarını ve uygun ödeme koşulları tarafınıza bilgi olarak verilecektir. Tabi ki net fiyatları ancak sizi online olarak muayene ettiğimizde söyleyebiliriz.

Ülkemizde sağlık turizmi başlığı altında estetik operasyonlar önem kazanmıştır. Her yıl binlerce hasta ülkemize estetik ameliyat olmak için gelmektedir. Uygun fiyat, kaliteli hizmet ve işinin ehli plastik cerrahlar sayesinde bu oran gittikçe artmaktadır.

Estetik ameliyat söz konusu olduğunda ortalama fiyat belli olsa da her hastaya aynı işlem ve aynı ameliyat yapılamayacağından net fiyatları öğrenmek için muayene olmak şarttır. Ayrıca ameliyatın yapılacağı hastane, oda hizmeti, anestezi türü ve en önemlisi de kullanılacak malzemenin kalitesi de fiyatları etkileyen en önemli unsurlardandır.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

tamponsuz-rinoplasti
Tamponsuz Rinoplasti

Estetik operasyonları arasında en çok uygulanan burun estetiği olmaktadır.…

Devamını Oku
brezilya-poposu-bbl
Brezilya Poposu (BBL)

Brezilya poposu ameliyatı, kalça bölgesinde daha fazla dolgunluk yaratmaya yardımcı o…

Devamını Oku
kol-germe-ameliyati
Kol Germe Ameliyatı

Pazı derisi olarak bilinen üst kol bölgesi, yaşın ilerlemesi ve özellikle fazla kilo …

Devamını Oku