Fransız Askı

Fransız askı işlemi cerrahi yöntemlerle bir planlama istemeyen kişiler için alternatif yöntemler arasında en uygun yöntemlerden biridir.

Yüz hatlarından memnun olmayan, yaş ilerledikçe sarkmalar olan kişilere ameliyatsız yapılan bu yöntemin kalıcılık süresi 5-10 yıl arasında değişmektedir.

İşlemin planlaması yapılırken 3 konuda çok özenli davranılması gerekmektedir. Kişinin işleme uygun olması durumunda kullanılacak malzemenin kalitesi en önemli konudur. Gerçekten kaliteli malzemelerle ve uygun planlama ile yapılan işlemlerin hem sonucu hem de kalıcılık süresi çok değişmektedir.

35-75 yaş arası kadın-erkek farketmeksizin yanak, boyun, elmacık kemikleri, kaş, çene altı gibi bölgelere uygulanabilir. Ameliyat değildir. Hastanede yatışa ve genel anesteziye gerek olmadan lokal anesteziyle uygulanmaktadır. Yara izi olmaz.Mimiklerde değişiklik olmaz. İşlem sonrası öncesi sonrası arasındaki fark hemen anlaşılır. 2.hafta sonunda tam olarak oturur.

Uygulayan cerrahın tecrübesi, kullanılan malzeme kalitesi ve kişinin bu işleme uygunluğu çok önemlidir. Detaylı bilgi için lütfen medikal asistanlarımıza danışın.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

brezilya-poposu-bbl
Brezilya Poposu (BBL)

Brezilya poposu ameliyatı, kalça bölgesinde daha fazla dolgunluk yaratmaya yardımcı o…

Devamını Oku
hollywood-yanagi-bisektomi-nedir
Hollywood Yanağı (Bişektomi) Nedir?

Bu uygulama, halk arasında yanak inceltme işlemi olarak bilinmekle beraber özellikle …

Devamını Oku
meme-diklestirme
Meme Dikleştirme

Meme dikleştirme (toparlama) operasyonu ile göğüsleri eski dikliğine ve diriliğine ka…

Devamını Oku